پروسه خرید چگونه است؟

پروسه خرید پلاستیک چگونه است؟

شرایط خرید از پخش پلاستیک راتا به صورت زیر می باشد :

1- مشتریان قدیمی و با سابقه

2- مشتریان تازه کار

  • در صورتی که شما فروشگاه و یا یک پخش کننده با سابقه کاری هستید و تازه اقدام به ارتباط با پخش ما کرده اید در هنگام تماس با همکاران فروش ما لیست کارخانه ها و یا پخش های معتبری را که با آنها قبلا کار کرده اید را به ما اعلام نموده و همکاران ما پس از بررسی و استعلام آن اسامی با شما تماس می گیرند و شرایط همکاری را اعلام می کنند . در صورت تایید استعلام شما می توانید با پخش ما به صورت شرایطی کار کرده و از مزایای این امتیاز برخوردار شوید
  • اگر شما یک فروشگاه دار تازه کار هستید و یا قبلا با جای معتبری کار نکرده اید تا معرفی را به ما اعلام نمایید می توانید در پرسه خرید ما حاضر شوید . به این صورت که شما می بایست لیست خرید خود را آماده کرده و به همکاران ما ارائه دهید ، آنها پس از بررسی پیش فاکتور نهایی کار را به شما ارائه می دهند . شما می بایست سه خرید ابتدایی خود را به صورت نقدی انجام دهید و در این مدت زمان همکاران ما از طرق مختلف اعتبار شما را بررسی می نمایند و در نهایت مبلغی را به شما اعلام می کنند که از آن پس میزان اعتبار شما برای خرید چکی می باشد .
برای خرید از ما پس از بررسی سایت می توانید کد محصول و یا کد کارخانه را با نام محصول یادداشت نموده و برای همکاران ما فکس نمایید و یا از طریق تلگرام ارسال بفرمایید.

پشتیبانی بانی مد در خدمت شماست:(شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 وپنجشنبه 9 الی 15)

  • فقط فروش عمده 02135000010
  • سامانه پیامکی:

پخش عمده پلاستیک راتا

پخش پلاستیک راتا

پخش عمده پلاستیک راتا در تهران ، مرکز تهیه و پخش عمده پلاسکو ، بلور و لوازم خانگی به سراسر کشور می باشد . این مرکز پخش با توجه به ارتباط گسترده ای که با تولیدکنندگان و واردکنندگان برتر پلاستیک ایران دارد توانسته است جوابگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان محترم باشد . ما با داشتن تنوع محصولی بالای 7000 قلم کالای پلاستیک و لوازم خانگی می توانیم پایگاهی مناسب برای مغازه های پلاستیک فروشی و همچنین پخش کنندگان شهرستان ها باشیم تا شما به فراق بال با برترین برندها و جدیدترین محصولات روز فروشگاه خود را مجهز نمایید . سیاست کلی ما بر آن است که فروشگاه ها بجای تمرکز بر روی خرید محصولات مورد نیاز خود ، تمام انرژی و هزینه خود را صرف فروش بیشتر کنند . همکاری ما با کارخانه های پلاستیک معتبر و همچنین میزان خرید وفروش بالای ما این امکان را فراهم کرده است تا بتوانیم قیمتی رقابتی را به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم . در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و یا درخواست ارسال سفارش با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

به دلیل تغییرات قیمت در روزهای اخیر بخش تعرفه قیمت فعلا فعال نمی باشد برای گرفتن قیمت با همکاران ما تماس بگیرید

                                                                                                                              شرکت پخش پلاستیک راتا

                                                                                                                                                                                            021-35000010


تمامی حقوق محفوظ می باشد