پخش پلاستیک چیست ؟


پخش پلاستیک چیست ؟

بیاید اول با مفهوم پخش پلاستیک آشنا شویم تا بعد به شرایط همکاری و چگونگی کار به یک پخش پلاسکو برسیم .

کارخانه ها و تولید کنندگان ریز و درشت بسیاری وجود دارد که در تلاشی بی وقفه ، هر روزه در حال تولید محصولات متفاوت پلاستیک در زمینه های مختلف هستند . محصولات متنوعی که بشدت رو به ازدیاد است و دائما نیز در حال به روز رسانی می باشند . کار اصلی یک پخش پلاستیک این است تا از این مجموعه ی وسیع محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب را شناسایی کند و آنها را برای فروش ارائه نماید . هر چقدر دایره کاری یک پخش گسترده تر باشد و بتواند محصولات متنوع تری را برای مشتریان فراهم نماید به طبع ارزش کاری بالاتری خواهد داشت .

اما در این راه مسائل و موضوعات مهم و قابل توجهی نیز وجود دارد که باید به همه آنها دقت لازم را داشت . پخش راتا پلاستیک هم مانند سایر همکاران خود سعی کرده است تا با رعایت اصول حرفه ای این کار خود را به اثبات برساند و از این رو با ایجاد ارتباط با صدها تولید کننده داخلی و همچنین قرار دادن محصولات خارجی در منوی خود توانسته دایره محصولات خود را تا هزاران کالا گسترش دهد. اما سوالی که مشتریان تازه کار از ما می پرسند این است که :

  • چرا نباید مستقیم با خود کارخانه ها کار کنیم و به جای آن بیاییم از یک واسطه خرید انجام دهیم ؟
  • لابد در این کار پخش های پلاستیک درصد سودی اضافه تر برای خود بر می دارند ؟
  • سود کار پخش ها چیست ؟ و چطور می شود فهمید یک پخش قیمت واقعی کالا را ارائه می دهد ؟
ما سعی می کنیم اینجا به تک تک سوالات شما پاسخ بدهیم . اول اینکه شرایط کار پخش ها چگونه است ؟ یک پخش قدرتمند و قدیمی که در زمینه تهیه و ارسال کالا حرفه ای شده باشد معمولا به هیچ عنوان کالای خود را بالاتر از نرخ بازار نمی فروشد و این به کار را نقطه ضعفی برای خود می داند .


پشتیبانی بانی مد در خدمت شماست:(شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 وپنجشنبه 9 الی 15)

  • فقط فروش عمده 02135000010
  • سامانه پیامکی:

پخش عمده پلاستیک راتا

پخش پلاستیک راتا

پخش عمده پلاستیک راتا در تهران ، مرکز تهیه و پخش عمده پلاسکو ، بلور و لوازم خانگی به سراسر کشور می باشد . این مرکز پخش با توجه به ارتباط گسترده ای که با تولیدکنندگان و واردکنندگان برتر پلاستیک ایران دارد توانسته است جوابگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان محترم باشد . ما با داشتن تنوع محصولی بالای 7000 قلم کالای پلاستیک و لوازم خانگی می توانیم پایگاهی مناسب برای مغازه های پلاستیک فروشی و همچنین پخش کنندگان شهرستان ها باشیم تا شما به فراق بال با برترین برندها و جدیدترین محصولات روز فروشگاه خود را مجهز نمایید . سیاست کلی ما بر آن است که فروشگاه ها بجای تمرکز بر روی خرید محصولات مورد نیاز خود ، تمام انرژی و هزینه خود را صرف فروش بیشتر کنند . همکاری ما با کارخانه های پلاستیک معتبر و همچنین میزان خرید وفروش بالای ما این امکان را فراهم کرده است تا بتوانیم قیمتی رقابتی را به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم . در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و یا درخواست ارسال سفارش با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

به دلیل تغییرات قیمت در روزهای اخیر بخش تعرفه قیمت فعلا فعال نمی باشد برای گرفتن قیمت با همکاران ما تماس بگیرید

                                                                                                                              شرکت پخش پلاستیک راتا

                                                                                                                                                                                            021-35000010


تمامی حقوق محفوظ می باشد