پخش عمده پلاستیک

پخش عمده پلاستیک راتا

برای سالها صنف تولیدکنندگان پلاستیک ایران با همان روشهای قدیمی و ابتدایی فروش ، مشغول بازاریابی و ارائه خدمات به مشتریان بودند تا اینکه با ورود نسل جوان تر به این صنف و تغییر ذائقه مصرف کنندگان در کشور به یکباره تولیدکنندگان و پخش کنندگان پلاستیک شروع به پوست اندازی و نو کردن روش های خود کردند .

انواع روشهای جدید بازاریابی و فروش رونق گرفت و هر تولید کننده ای سعی می کرد با بالابردن سطح کیفیت تولید، بازاریابی و فروش خود پیشگام این موج تازه باشد . این امر باعث پیشرفت یکباره صنف و تنوع بسیار بالای محصولات و همچنین ایجاد یک رقابت دائمی و فعال شد اما هنوز یک چیز کم بود !...

هر چند هرکدام از همکاران ما سعی در ایجاد و راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی برای معرفی محصولات خود داشت اما وجود یک مرکز متمرکز و قدرتمند که تمامی محصولات پلاستیک را در یک جا فراهم نماید یک نقص بزرگ بود . برای فروشگاه داران پلاسکو و توزیع کنندگان شهرستان ها هنوز یک نیاز اساسی و اصلی باقی مانده بود .

پخش پلاستیک راتا با نگاه به همین نقیصه و شناخت این امر دست به کار شد تا اولین و کاملترین سایت پلاستیک ایران را راه اندازی نموده که البته این پایگاه در مراحل اولیه خود می باشد و خالی از ایراد نیست اما با کمک و همیاری شما همکاران گرامی روز به روز بهبود کیفیت خواهد داشت . اما با این حال این پایگاهی است که خریداران پلاستیک و فروشگاه داران در شهرهای مختلف ایران می توانند با مراجعه به آن در یک جا هزاران جنس موجود را از صدها تولید کننده مختلف بررسی و مشاهده کنند و بر حسب نیاز خود کالاهای مورد نظر را خریداری نمایند . محصولات پخش پلاستیک راتا در سه دست بندی کلی پلاستیک ، شیشه و بلور ، لوازم خانگی ارائه می شود . 

هدف نهایی ما دست یابی به یک شبکه قدرتمند تولید و فروش آنلاین است تا تمامی کارخانه های پلاستیک را در یک جا متمرکز کنیم.

پشتیبانی بانی مد در خدمت شماست:(شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 وپنجشنبه 9 الی 15)

  • فقط فروش عمده 02135000010
  • سامانه پیامکی:

پخش عمده پلاستیک راتا

پخش پلاستیک راتا

پخش عمده پلاستیک راتا در تهران ، مرکز تهیه و پخش عمده پلاسکو ، بلور و لوازم خانگی به سراسر کشور می باشد . این مرکز پخش با توجه به ارتباط گسترده ای که با تولیدکنندگان و واردکنندگان برتر پلاستیک ایران دارد توانسته است جوابگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان محترم باشد . ما با داشتن تنوع محصولی بالای 7000 قلم کالای پلاستیک و لوازم خانگی می توانیم پایگاهی مناسب برای مغازه های پلاستیک فروشی و همچنین پخش کنندگان شهرستان ها باشیم تا شما به فراق بال با برترین برندها و جدیدترین محصولات روز فروشگاه خود را مجهز نمایید . سیاست کلی ما بر آن است که فروشگاه ها بجای تمرکز بر روی خرید محصولات مورد نیاز خود ، تمام انرژی و هزینه خود را صرف فروش بیشتر کنند . همکاری ما با کارخانه های پلاستیک معتبر و همچنین میزان خرید وفروش بالای ما این امکان را فراهم کرده است تا بتوانیم قیمتی رقابتی را به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم . در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و یا درخواست ارسال سفارش با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

به دلیل تغییرات قیمت در روزهای اخیر بخش تعرفه قیمت فعلا فعال نمی باشد برای گرفتن قیمت با همکاران ما تماس بگیرید

                                                                                                                              شرکت پخش پلاستیک راتا

                                                                                                                                                                                            021-35000010


تمامی حقوق محفوظ می باشد