پاسخ به مشتریان


با تشکر از مشتریان گرانقدر در این بخش قصد داریم به تعدادی از سوالات مشتریان تازه وارد پاسخ دهیم . امیدواریم که جواب بیشتر سوالات خود را پیدا نمایید ولی در صورت داشتن سوالی که در بخش زیر نبود با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید

پخش پلاستیک چیست ؟

به واحد های تجاری که اقدام به تهیه و توزیع محصولات پلاستیک می نمایید پخش پلاسکو می گویند.

چه نوع محصولاتی شامل کار شما می شود؟

محصولات پخش های پلاسکو  عمده عموما شامل سه دسته بندی اصلی می شوند: اجناس پلاستیک ، بلوریجات و لوازم خانگی غیر برقی

با چه برندهایی همکاری دارید ؟

شرکت راتا پلاستیک به دلیل دارا بودن سابقه کاری و ارتباط گسترده با بیشتر تولید کنندگان برتر محصولات پلاستیک و بلور دارای نمایندگی فروش ده ها کارخانه و همچنین نمایندگی پخش کارخانه های بسیاری می باشد که مجموعه نزدیک به 150 کارخانه تولیدی معتبر داخلی هستند. همچنین تعداد زیادی از محصولات وارداتی از کشور چین و ترکیه نیز در سبد فروش محصولات ما جا دارند. اجناس این شرکت چیزی در حدود 8000 قلم کالا از برندهای داخلی و خارجی می باشد که بسیاری از آنها را در همین سایت می توانید مشاهده نمایید. همچنین به دلیل اهمیتی که مدیران این واحد به کیفیت می دهند کلیه محصولات حراجی یا به اصطلاح عموم 2000 تومانی از لیست خرید ما حذف شده و تنها شامل اجناس لوکس پلاستیک، بلور و لوازم خانگی می باشد. داشتن نمایندگی پخش برندهای معتبر و شناخته شده ای مانند لیمون ، ناصر پلاستیک ، بازن پلاستیک ، زیبا سازان و .... این اعتبار را به ما داده است تا مشتریان بتوانند با خیال راحت و با آگاهی از اینکه قیمت تمام شده ما با کارخانه برابر می باشد از ما خرید نمایند.

نحوه قیمت گذاری اجناس چگونه است ؟

از آنجایی که شرکت پلاستیک راتا نمایندگی مستقیم بسیاری از برندهای داخلی می باشد و همچنین به دلیل حجم خرید بالای روزانه ما از کارخانه های پلاستیک ما همواره توانایی ارائه قیمت رقابتی در بازار را داشته ایم و این مزیتی مهم در خرید از پخش ماست . در بیشتر موارد (تقریبا اکثر موارد) قیمت ارائه شده ی ما با لیست قیمت کارخانه های پلاستیک و بلور برابر بوده و مشتریان با داشتن لیست قیمت کارخانه ها میتوانند قیمت های خرید خود را مقایسه نموده و از درستی نرخ ارائه شده اطمینان حاصل فرمایند. تنها در صورتی که مشتری اجناسی را درخواست نماید که ما مستقیم با آن تولید کننده در تماس نباشیم و لازم باشد تا محصول از واسطه تهیه شود امکان افزایش قیمت وجود دارد در غیر این صورت لیست قیمت ما با کارخانه ها برابر می باشد. لازم به ذکر است که میزان خرید شما با ارائه قیمت ارتباط  مستقیم دارد

شرایط خرید از پخش شما چگونه است ؟

شرایط خرید از ما به دو صورت می باشد . یک مشتریان با سابقه که در بازار دارای اعتبار میباشند می توانند یک معرف را به همکاران ما اعلام نماییند ، مانند یک کارخانه که شما سابقه خرید اعتباری از آن را دارید. پس از اعلام شما همکاران ما از کارخانه مذکور اعتبار سنجی می نمایند و نتیجه آن را به مشتری اعلام نموده و همچنین شرایط خرید و میزان درصد تخفیف را نیز اعلام می نمایند. روش دوم برای مشتریانی است که در بازار اعتبار ندارند در این روش شما می بایست دو مرحله خرید نقدی از شرکت انجام داده و همزمان مشخصات فروشگاه خود را به واحد فروش ما اعلام نمایید تا همکاران ما استعلام های محلی و بانکی را انجام داده و در نهایت به شما شرایط خرید را اعلام می نماییند.

در شکل زیر پروسه خرید به تصویر کشیده شده است


ارسال بار چگونه است ؟

ما به دو طریق بار را به دست مشتریان خود می رسانیم .در روش اول اگر میزان خرید شما بالا باشد به طور مستقیم بار برای شما ارسال می گردد و در غیر این صورت سفارش های خرد را از طریق ارسال به باربری برای مشتریان می فرستیم. در روش باربری همکاران گرامی باید توجه داشته باشند که هنگام تحویل بار از باربری شهر خود حتمی به سالم تحویل گرفتن بار و همچنین به تعداد بسته بار توجه فرمایند. و پس از بررسی کامل اجناس خود را از باربری خارج نمایند زیرا معمولا باربری پس از خروج شما مسئولیت کسری یا شکستگی بار را قبول نمی کند.

راه های سفارش محصول چگونه است ؟

برای اینکه سفارش خود را به واحد فروش ما ارسال کنید می توانید از روش های مختلفی استفاده نمایید. مطابق با شکل زیر پس از ورود به سایت و بررسی محصولات مختلف می توانید لیس سفارش خود را فکس نموده و یا از طریق تلگرام به واحد فروش ما ارسال نمایید . همچنین می توانید با شرکت تماس گرفته و صورت سفارش خود را تلفنی اعلام نمایید. راه دیگر ارسال لیست سفارش به ایمیل شرکت می باشد که در زیر صفحه مشاهده می نمایید. چنانچه شما فروشگاه دار قدیمی هستید که محصولات را می شناسید می توانید تنها نام محصول را در لیست خود قرار دهید اما اگر با نام محصولات آشنایی ندارید در سایت ما کارخانه های پلاستیک ، بلور و لوازم خانگی به تفکیک موجود است و همینطور در کنار هر محصول کد سایت ، کد کارخانه و تعداد محصول را خواهید دید. شما می توانید تنها کدهای داخل سایت را یادداشت نموده و آن را به واحد فروش اعلام نمایید. اما حتما به یاد داشته باشید که یا کد سایت را بنویسید و یا کد کارخانه را با نام محصول در هر صورت برای همکاران ما مشخص نمایید که از کدام کدها استفاده نموده اید .

در صورت نیاز شما همکاران ما پس از ارسال لیست سفارش پیش فاکتور را آماده می نمایند و برای شما فکس می کنند تا قبل از خرید قیمت تمام شده همه محصولات را ببینید
پشتیبانی بانی مد در خدمت شماست:(شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 وپنجشنبه 9 الی 15)

  • فقط فروش عمده 02135000010
  • سامانه پیامکی:

پخش عمده پلاستیک راتا

پخش پلاستیک راتا

پخش عمده پلاستیک راتا در تهران ، مرکز تهیه و پخش عمده پلاسکو ، بلور و لوازم خانگی به سراسر کشور می باشد . این مرکز پخش با توجه به ارتباط گسترده ای که با تولیدکنندگان و واردکنندگان برتر پلاستیک ایران دارد توانسته است جوابگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان محترم باشد . ما با داشتن تنوع محصولی بالای 7000 قلم کالای پلاستیک و لوازم خانگی می توانیم پایگاهی مناسب برای مغازه های پلاستیک فروشی و همچنین پخش کنندگان شهرستان ها باشیم تا شما به فراق بال با برترین برندها و جدیدترین محصولات روز فروشگاه خود را مجهز نمایید . سیاست کلی ما بر آن است که فروشگاه ها بجای تمرکز بر روی خرید محصولات مورد نیاز خود ، تمام انرژی و هزینه خود را صرف فروش بیشتر کنند . همکاری ما با کارخانه های پلاستیک معتبر و همچنین میزان خرید وفروش بالای ما این امکان را فراهم کرده است تا بتوانیم قیمتی رقابتی را به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم . در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و یا درخواست ارسال سفارش با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

به دلیل تغییرات قیمت در روزهای اخیر بخش تعرفه قیمت فعلا فعال نمی باشد برای گرفتن قیمت با همکاران ما تماس بگیرید

                                                                                                                              شرکت پخش پلاستیک راتا

                                                                                                                                                                                            021-35000010


تمامی حقوق محفوظ می باشد