ایران پلاست دوازدهم

در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست و با رویکرد توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار تولیدکنندگان ایرانی، تجار، بازرگانان و هیات‌های تجاری و اقتصادی صنایع تکمیلی پتروشیمی به صورت انفرادی و هیات از 35 کشور چهار قاره جهان مسافر تهران شدند.

 

منبع : پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir):

در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست و با رویکرد توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار تولیدکنندگان ایرانی، تجار، بازرگانان و هیات‌های تجاری و اقتصادی صنایع تکمیلی پتروشیمی به صورت انفرادی و هیات از 35 کشور چهار قاره جهان مسافر تهران شدند.

تکمیل زنجیره ارزش با توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی، انتقال دانش و تکنولوژی نوین، متنوع سازی سبد تولید محصولات میانی و تکمیلی، انتخاب شریک و سرمایه گذار، بازاریابی و کشف بازارهای جدید صادرات محصولات پتروشیمی، فرآورده‌های پلیمری، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط با صنایع تکمیلی پتروشیمی از مهمترین اهداف برگزاری یازده دوره گذشته نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران پلاست بوده است.
با این وجود برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با یک ویژگی منحصر به فرد برگزار خواهد شد و با افزایش قیمت ارز، توجیه اقتصادی صادرات محصولات غیر نفتی از جمله محصولات پلیمری و پلاستیکی بالا رفته و همزمان با اعمال تحریم‌های غیر قانونی نفتی ایران، صادرات محصولات و فرآورده‌های مرتبط با صنایع تکمیلی پتروشیمی عملا می تواند بخشی از کاهش درآمد حاصل از صادرات نفت کشور را جبران کند.
بر این اساس همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست، برنامه ریزی گسترده‌ای به منظور حضور تجار، بازرگانان و خریداران تخصصی محصولات، خدمات، کالاها و ماشین آلات صنایع تکمیلی پتروشیمی از چهار گوشه جهان انجام گرفته که پیش بینی می شود با ثبت یک رکورد جدید در ایام چهار روزه برگزاری نمایشگاه دوازدهم ایران پلاست درهای بازارهای جدیدی برای روی تولیدکنندگان ایرانی بازگشایی شود.
رویکرد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست همچون دوره گذشته کسب و کار جهانی بوده و با هدف بهبود فضای کسب و کار و توسعه صادرات غیر نفتی در این دوره بیش از 200 تاجر، بازرگان و خریدار تخصصی محصولات، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط با صنایع تکمیلی پتروشیمی پای در بزرگترین نمایشگاه صنعت پتروشیمی و صنایع تکمیلی پتروشیمی ایران و منطقه خاورمیانه می‌گذارند.

هیات‌های تجاری چهارگوشه جهان مسافر تهران شدند

به گزارش نیپنا، همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، تاکنون سفر 15 هیات خارجی از 13 کشور جهان شامل کشورهای عراق (دو هیات)، جمهوری آذربایجان (دو هیات)، پاکستان، افغانستان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، هند، سریلانکا، تونس، ویتنام، لبنان و کنیا به تهران قطعی شده است.
نکته قابل تامل در هماهنگی دعوت و حضور هیات‌های تجاری و اقتصادی مرتبط با صنعت پتروشیمی، پلاستیک و صنایع تکمیلی پتروشیمی در تهران بازارهای همجوار بوده به طوری‌که با توجه به بعد مسافت کوتاه هزینه های فروش و صادرات محصولات را کاهش می دهد و به عبارت ساده تر تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی در بازار کشورهای همسایه همچون عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان و ترکمنستان دارای برگ برنده های بیشتری نسبت به کشورهایی با بعد مسافت طولانی تر هستند.
بنابراین رویکرد دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست در دعوت و حضور تجار، بازرگانان، هیات های تجاری و اقتصادی کشورهای همسایه بوده که از نظر بعد و مسافت جغرافیایی صادرات محصولات به این کشورها در مقایسه با سایر کشورهای آسیایی، اروپایی و آفریقایی دارای هزینه حمل و نقل کمتر و توجیه اقتصادی و سودآوری بالاتری است.
در نمایشگاه دوازدهم ایران پلاست بازدیدکنندگان گوناگونی از سایر کشورهای جهان به تهران سفر می کنند به طوری که پیش بینی می شود دست کم از 35 کشور جهان به صورت انفرادی و در قالب هیات های تجاری اقتصادی ، بازرگان و فعالان مرتبط با صنعت پتروشیمی و صنایع تکمیلی مسافر تهران شوند.
در شرایط فعلی سفر بازدیدکنندگانی از کشورهای امارات متحده عربی، چین، قزاقستان، ازبکستان، ترکیه، ارمنستان، عراق، سوریه، افغانستان، روسیه، کویت، غنا، کنیا، تانزانیا، ایتالیا، فرانسه، آلمان، رومانی، اسپانیا، کرواسی، کلمبیا، کانادا و ... برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست قطعی شده است.
علاوه بر تجارو بازرگانان در دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست، مدیران و مسئولان چهار نمایشگاه جهانی پلاستیک و پلیمر شامل نمایشگاه کا آلمان، میلان پلاست، عرب پلاست و افغان پلاست هم به تهران می آیند.
در مجموع چهار روز برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، فرصت طلایی برای صادرکنندگان محصولات صنایع تکمیلی پتروشیمی بوده تا با استفاده از شرایط موجود اقتصادی با توسعه و کشف و بازارهای جدید صادراتی عملا زمینه برای کاهش وابستگی به درآمدهای صادرات نفتی را فراهم کنند.
گفتنی است،دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست 2 تا 5 مهرماه1397درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران درچهارگروه مواداولیه،کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده،ماشین آلات وتجهیزات وخدمات برگزارخواهدشد.

آخرین اخبار

صفحه اول روزنامه های امروز

روزنامه ستاره صبح
روزنامه آفتاب یزد
روزنامه هفت صبح
روزنامه فرصت امروز
روزنامه عصرآزادی
روزنامه صدای اصلاحات
روزنامه شروع
روزنامه سیاست روز
روزنامه رویش ملت
روزنامه رسالت
روزنامه حمایت
روزنامه جهان صنعت
روزنامه ثروت
روزنامه تجارت
روزنامه اقتصاد سرآمد
روزنامه افکار
روزنامه اخبار صنعت
روزنامه آفتاب اقتصادی
روزنامه همشهری
روزنامه همدلی
روزنامه هدف و اقتصاد
روزنامه کيهان
روزنامه كسب و كار
روزنامه شهروند
روزنامه خبر ورزشی
روزنامه اعتماد
روزنامه هدف
روزنامه شوت
روزنامه پیروزی
روزنامه ایران ورزشی
روزنامه گل
روزنامه جمهوری اسلامی
روزنامه آرمان ملی
روزنامه شرق
روزنامه خراسان
روزنامه اقتصاد ملی
روزنامه ابتکار
روزنامه ابرار ورزشى
روزنامه مردم سالاری
روزنامه قدس
روزنامه دنیای اقتصاد
روزنامه جوان
روزنامه جام جم
روزنامه ایران
روزنامه ابرار اقتصادی
روزنامه ابرار
روزنامه عصر ایرانیان
روزنامه اسکناس
روزنامه عصر اقتصاد
روزنامه روزان
روزنامه گسترش صمت
روزنامه بهار
روزنامه مستقل
روزنامه استقلال جوان
روزنامه فرهیختگان
روزنامه بشارت نو
روزنامه اطلاعات
روزنامه نصف جهان
روزنامه صبح اقتصاد
روزنامه وطن امروز
روزنامه نود
روزنامه آرمان امروز
روزنامه صبا
روزنامه قانون
روزنامه فناوران اطلاعات
روزنامه روشنگر
روزنامه روزگار ما
روزنامه کلید
روزنامه خریدار
روزنامه اقتصاد پویا
روزنامه کار و کارگر
روزنامه صبح امروز
روزنامه تفاهم
روزنامه نو آوران
روزنامه جامعه فردا
روزنامه صبح نو
روزنامه وقایع اتفاقیه
روزنامه تعادل
روزنامه ۱۹ دی‌
روزنامه دنیای حقوق
روزنامه باني فيلم
روزنامه نسل فردا
روزنامه نسل فردا اصفهان
روزنامه شاخه سبز
روزنامه جهان اقتصاد

پشتیبانی بانی مد در خدمت شماست:(شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 وپنجشنبه 9 الی 15)

پخش عمده پلاستیک راتا

پخش پلاستیک راتا

پخش عمده پلاستیک راتا در تهران ، مرکز تهیه و پخش عمده پلاسکو ، بلور و لوازم خانگی به سراسر کشور می باشد . این مرکز پخش با توجه به ارتباط گسترده ای که با تولیدکنندگان و واردکنندگان برتر پلاستیک ایران دارد توانسته است جوابگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان محترم باشد . ما با داشتن تنوع محصولی بالای 7000 قلم کالای پلاستیک و لوازم خانگی می توانیم پایگاهی مناسب برای مغازه های پلاستیک فروشی و همچنین پخش کنندگان شهرستان ها باشیم تا شما به فراق بال با برترین برندها و جدیدترین محصولات روز فروشگاه خود را مجهز نمایید . سیاست کلی ما بر آن است که فروشگاه ها بجای تمرکز بر روی خرید محصولات مورد نیاز خود ، تمام انرژی و هزینه خود را صرف فروش بیشتر کنند . همکاری ما با کارخانه های پلاستیک معتبر و همچنین میزان خرید وفروش بالای ما این امکان را فراهم کرده است تا بتوانیم قیمتی رقابتی را به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم . در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و یا درخواست ارسال سفارش با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

به دلیل تغییرات قیمت در روزهای اخیر بخش تعرفه قیمت فعلا فعال نمی باشد برای گرفتن قیمت با همکاران ما تماس بگیرید

                                                                                                                        شرکت پخش پلاستیک راتا                                                                                                                                                                                                                                            09361660405   

                                                                                                                                                                                                                                 021-33590591

تمامی حقوق محفوظ می باشد